Modrý čaj (butterfly pea) 15 g

Naprostou novinkou v našem e-shopu je čaj Butterly pea. Tento vzácný čaj (vyráběný z květů rostliny Clitoria ternatea) je velmi zajímavý nejen svou tyrkysově modrou barvou, ale také svou jemnou chutí. Právě díky svým vlastnostem je ideální volbou pro výrobu bubble tea.

Jedním z jeho největších kouzel je schopnost měnit barvu podle pH. Když přidáte do nápoje něco kyselého (jako například citronovou šťávu), čaj změní barvu na fialovou, což vytváří krásné kontrasty v bubble tea.

Samotný čaj je známý i pro své pozitivní účinky na lidské zdraví, například podporuje trávení, pomáhá snižovat hladinu krevního cukru, zlepšuje krevní oběh a podporuje imunitní systém. Obsahuje také antioxidanty.

Dostupnost Skladem
Kód: 169
149 Kč
Modrý čaj (butterfly pea) 15 g

Čaj butterfly pea je vynikajícím základem každého bubble tea. Využít ho ale můžete i při přípravě dalších nápojů. Tento čaj se může pít teplý i studený, a nejen díky své barvě si našel cestu do světa gastronomie – můžete najít velké množství receptů, které ukazují různé možnosti jeho využití. Čaj je populární po celém světě a je oblíbený i mezi gurmány a milovníky exotických nápojů.

Čaj je dodáván v uzavíratelném sáčku, aby byl dobře skladovatelný.

Doplňkové parametry

Kategorie: BUBBLE TEA INGREDIENCE
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: