ČAJOVÍ MEDVÍDCI SVAŘENÉ VÍNO

Připravte si svoje oblíbené svařené víno s čajovými medvídky s příchutí  vanilka - skořice - svařené víno - kokos a dopřejte si atmosféru vánočního trhu přímo u vás doma.

Dostupnost Skladem
Kód: 234
69 Kč
ČAJOVÍ MEDVÍDCI SVAŘENÉ VÍNO

Jak je připravit:

  1. Medvídci pro Svařené Víno: Vyberte si požadovaný počet medvídků pro svůj šálek svařeného vína. Záleží pouze na vás, jak silnou chuť budete chtít.

  2. Hrnec: Vložte medvídky do hrnce a přidejte do hrnce vaše oblíbené víno. Hrníček vína bude dokonalým základem pro vaši svařenou pochoutku.

  3. Ohřev: Pomalu zahřejte víno s medvídky na mírném ohni. Medvídci se budou postupně rozpouštět, uvolňujíce svou bohatou chuť a vůni. 

  4. Vychutnejte si: Po krátké chvíli bude vaše svařené víno připraveno k podávání. Nalijte si ho do svého oblíbeného sklenice,  představte si, že jste na zimním trhu, a vychutnejte si teplý, aromatický nápoj. 

Hmotnost: 50g 

Složení: cukr, glukózový sirup, želatina, voda, koncentrovaná šťáva z bílých hroznů, kyselina citrónová; extrakt z bílého čaje, rostlinný extrakt (bezinka), ovocné sladidlo, koncentrát jablečné šťávy, koncentrovaná meruňková šťáva, koncentrovaná hrušková šťáva, karnaubský vosk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: